• Karneval 2024

• Fašiangy sú časom karnevalov, plesov, tancovačiek a zábavy. Už každoročne v tomto čase organizujeme pre našich žiakov fašiangový karneval. Žiaci si doniesli zaujímavé masky a kostýmy. Skvelú zábavu dopĺňali rôzne aktivity a súťaže. Medzi súťažami si žiaci zatancovali disco tance. Na záver programu prebehlo vyhodnotenie – kedy boli všetci pochválení za svoje masky a zapojenie sa do rôznych súťaží. Touto cestou ďakujeme všetkým zúčastneným za vytvorenie výbornej atmosféry, za ich súťaživosť, spontánnosť a hravosť. Už teraz sa tešíme na budúci rok.

• Kuchárske zručnosti našich štvrtákov

• Na hodine pracovného vyučovania žiaci 4. ročníka využívajú svoje malé kuchárske zručnosti. Sú to síce ich začiatky, no veľmi sa im to páči, zaujímajú sa o nové recepty. Každá malá skúsenosť je pre nich dôležitá. A okrem toho, že sú veľmi šikovní ešte si aj na záver pochutia. Uvarili si spolu s pani učiteľkou sladký puding a upiekli chrumkavú pizzu. To boli maškrty.

• Odovzdávanie výpisov za I. polrok 2023/2024

• Aj žiaci našej školy 31. januára 2024 dostali hodnotenia svojej polročnej práce v škole. Rozdali sa hodnotenia klasifikácie prospechu a správania, ktoré žiakom napovedali, čo by mohli v druhej polovici školského roka ešte zlepšiť. Preto žiakov motivujme, aby prijali potrebné kroky na zlepšenie výkonu pred koncom školského roka.

• Medzinárodný deň komplimentov

• Dňa 24.1.2024 sme si so žiakmi prvého stupňa pripomenuli Medzinárodný deň komplimentov. Rozprávali sme o tom, ako milé slová a  lichôtky môžu vykúzliť úsmev na tvári a potešiť. Naučili sme sa, ako má kompliment správne znieť. V závere si žiaci nafúkali balóny, na ktoré si napísali kompliment pre svojich kamarátov.