• Celoslovenský XXIV. výtvarný salón znevýhodnených detí 2024

• Spojená škola, Nám. sv. Cyrila a Metoda 9, Vrbové aj tento rok vyhlásila výtvarnú súťaž na tému „Čarokrásny svet rastlín“. Výsledkom tvorby našich žiakov bolo veľa prác, čo svedčí o ich fantázii a radosti z tvorby. Zo všetkých prác do súťaže boli zaslané tieto: Samuel Ferenc 4. ročník – Farebné kvety, Melánia Miková 5. ročník Kvetinová tapeta, Sebastian Cina 9. ročník – Rozkvitnutá lúka. Súťažiacim prajeme veľa úspechov.

• Medzinárodný deň tanca

• Pri príležitosti dňa tanca sa naši žiaci naučili aké druhy tancov poznáme, pozreli si krátke ukážky tancov, ktoré sa im páčili a uznali jeden z benefitov, že tanec naozaj dokáže zlepšiť náladu. Spolu sme si aj zatancovali a naučili sa choreografiu z piesne Jerusalema. V závere bola aj súťaž. Žiaci tancovali stoličkový tanec, pri ktorom bola veľká zábava, úsmev na tvári a sladká odmena.

• Apríl - mesiac lesov

• Význam lesov pre človeka je nenahraditeľný, preto si zaslúžia našu ochranu. Dňa 29. apríla sme si na našej škole priblížili význam ochrany každého živého organizmu zaujímavými aktivitami. Žiaci si vyrobili plagát lesa .